Історія створення салону

Я точно знаю, що мрія має силу змінювати життя. Це те, що робить кожний ранок особливим, окрилює, дає сили не опускати руки і не здаватись перед труднощами.

Із-за подій в Криму у 2014 році наша сім’я змушена була переїхати… Пошук житла, розрив родинних зв’язків і, звичайно, гостре питання працевлаштування. Чужі для всіх у незнайомому для нас великому місті. Я не боялася праці, навчилася нігтьовому сервісу і стала працювати «на хазяйку». В той період часто запитувала себе: «А чи можливе для мене щось більше?» Тоді я дозволила собі мріяти. Ділилася своєю мрією з Богом, рідними, близькими друзями. Малювала в своїй уяві ідеальне місце сервісу, задоволених клієнтів, дружню команду.

І одного часу мрія підштовхнула мене до практичних дій. Попри страхи і часом невпевненість, попри скрутні фінансові обставини, моя мрія давала наснаги для наполегливої праці, додаткового навчання, гуртування команди. Так народився салон Dream in Style.

Я хочу, щоб це був не просто салон краси. Мрію, щоб тут наші гості надихалися, ділилися мріями, знаходили підтримку і впевненість в тому, що мріяти варто. І варто мріяти сміливо. А ще ділитися своїми мріями. І обов’язково йти за ними.

#ДодайСтилюСвоїйМрії